Ücretsiz sigorta danışmanlığı için: (0 212) 222 34 16
Her Türlü Sigorta ihtiyaçlarınız için...

Konut Sigortası

/

Konut Sigortası

Bazı insanların en değerli varlıklarından birisi de evidir. Ülkemizde çoğu kişi “Bir evim olsun yeter.” mantığına sahiptir. Bu ev almak için çaba sarf etmesi gereken kişiler için doğru ve tatmin edici bir düşünce yapısıdır. Ancak evi aldıktan sonrasını hiç düşünen yok mu acaba? İşte bu noktada devreye konut sigortası giriyor.

Konut sigortası, evinizin başına gelebilecek her kötü olay sonrası için size teminatlar sağlayarak evinizi güvence altına alır. Böylece belki de uzun çabalarlar sonucu elde ettiğiniz konutunuzu, hiç beklenemedik bir anda kaybetmek korkusu ile yaşamınıza devam etmek zorunda kalmazsınız. Konut sigortası, evinizi güvence altına aldığı gibi, psikolojik olarak evinizin başına gelebilecek durumlar için endişelenmenize gerek bırakmıyor ve huzur sağlıyor.

Konut sigortası, siz evdeyken veya evin dışındayken oluşabilecek zararlara karşı evinizi güvence altına alır. Bu durumlar hırsızlık, deprem, su basması, terör saldırısı, kazalar ve benzeri olağanüstü gelişen olumsuz durumlardır. Bu durumlarda sizlerin yapabileceğiniz pek bir şey olmasa da, bu durumlar oluştuktan sonra konut sigortası ile zararı en aza indirebilirsiniz. Ayrıca konut sigortası çeşitli asistans hizmetleri ile yoğun yaşam içerisinde size yardımcı olabilmektedir. Kapıda kalmanız halinde sizin için bir telefonla çilingir hizmeti verebilmekte, acil bir durumda ine bir telefona ambulans yönlendirebilmektedir.

Unutmayın yıllarca çabalayarak elde ettiğiniz varlıklarınızın elinizden kaybolması çok hızlı ve ani gelişen olaylarla mümkün olabilmektedir. Bunun için arlıklarınızın sigortalanması son derece önem taşımaktadır.

Bizi Arayın: 0 506 600 81 22