Ücretsiz sigorta danışmanlığı için: (0 212) 222 34 16
Her Türlü Sigorta ihtiyaçlarınız için...

Sağlık Sigortası

/

Sağlık Sigortası

Firmamız sektörün lider şirketi Allianz Sigorta‘nın yetkili acentesi olup, sağlık sigortası ihtiyaçlarınızda sizlere özel çözümler sunmaktadır. Ayrıca Allianz Sigorta dışında birçok firmadan sizler için teklif hazırlayabilir, ihtiyacınıza en uygun sağlık sigorta teklifini sizlere sunabiliriz. Size özel sağlık sigortası çalışmamızdan faydalanabilmek için aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.Özel Sağlık Sigortası, sigortalanan kişinin hastalık ve kaza sonucu meydana gelebilecek sağlık harcamalarının karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır.

Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, önceden sigorta poliçesinde belirtilen muhtemel risklere karşı sigortalıyı güvence altına almaktadır. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli hususlar, genel ve özel şartlardır. Özellikle araştırılmalı ve sigortalı adayına en uygun teklifin seçilmesi gerekmektedir. Genel şartlar bölümü tüm sigorta şirketleri içinde fazla farklılık göstermemesine karşın özel şartlar bölümünde sunulan hizmetler, her sigorta şirketinde farklılık gösterebilmektedir.

Özel Sağlık Sigortaları, sigortalılarına istedikleri doktor veya sağlık kurumunda tedavi olma özgürlüğü sunar. Sigorta şirketi, poliçenin kapsamına göre sigortalının geçirdiği herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda meydana gelen ayakta tedavi veya yatarak tedavilerine ait masrafları karşılamayı taahhüt eder ve bunu özel şartlarda belirtti ise yurtiçi ve yurtdışı nerede olursa olsun karşılar. Özel sağlık sigortaları yüksek tutarlı giderleri karşılayarak sigortalının en zor zamanında en büyük yardımcısı olur.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel sağlık kurumlarında, SGK ile anlaşmalı kurumlarda, SGK ile anlaşmalı branşlarda ve SGK ile anlaşmalı doktorlar tarafından, Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ücretlere ilave ücretleri karşılayan sağlık sigortasıdır. 6 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler tek başına dahil olabilirken, 0-6 yaş çocuklar anne yada babası ile sigorta kapsamına alınabilmektedir.

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasında yatarak tedavilerde %100 olarak tedavi ücreti karşılanmakta olup, ayakta tedavi teminatı alınması halinde yılda 10 adet ayakta tedavi %100 karşılanmaktadır. (Sadece 15 TL SGK payı ödemeniz yeterli) Ayrıca ayakta tedavilerinizde yaptıracağınız tahlil ve görüntüleme ücretleri de sağlık sigortanız tarafından karşılanacaktır.

Bizi Arayın: 0 506 600 81 22