Hakkımızda daha fazlası için…

Her Zaman Yanınızda

İhtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakınız. Bizi şimdi arayın.

Poliçeniz Elinizde

Poliçenizi aynı gün içinde kargoya veriyoruz. Sizin için her şeyi hızla yapıyoruz.

Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi havale veya kredi kartınızla 9 taksitle yapabilirsiniz.

Tarihçe

Şirketimiz, elementer ve sağlık branşlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz arasında zorunlu deprem sigortası, trafik sigortası, kasko, sağlık sigortası, seyahat sigortası, mesleki sorumluluk sigortaları (doktor, avukat, mali müşavir) bulunmaktadır

Biz Kimiz

Sigorta Sektörünün tüm branşlarında faaliyet gösteren, yenilikleri takip ederek uygulayan genç ve enerji dolu bir şirketiz. Mesleğimiz etik kurallarına bağlı kalarak, ihtiyaçlarınızı belirlerken sizinle empati kurar ve size özel en ekonomik seçenekleri sunarız.

Ekibimiz

Sinan Kahraman

Sinan Kahraman

Deneyimli Sigortacı

1975 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni 1997 yılında bitirdi. Sırasıyla Migros, Akbank ve Avivasa’da görev yaptı. 2011 yılı Aralık ayından beri HTS Sigorta kurucu ortağı.

Hülya Büyükoğlu

Hülya Büyükoğlu

Avukat

1965 İstanbul doğumlu. 1990 İÜ Hukuk Fakültesi mezunu. Serbest avukatlık yapıyor. 2004 yılından bu yana yoğun olarak sigorta davaları ile ilgili çalışıyor. 2011 yılında kurulan HTS Sigorta kurucu ortağı ve hukuk müşaviri.

Tülay Kafalı

Tülay Kafalı

Ekonomist

1969 Mesudiye doğumlu. Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. 1996-2011 arası Migros‘un çeşitli mağazalarında Mağaza yöneticiliği yaptı. 2011 yılı Aralık ayından beri HTS Sigorta kurucu ortağı.

Müşteri Yorumlarımız

Tüm sigorta ihtiyaçlarımı tek noktadan rahatça çözerken, bana en uygun olan planı, hem de en uygun fiyatla aldığımı biliyorum. HTS Sigorta ile tanıştım için çok şanslıyım. Bu arada tazminat durumundaki desteğiniz içinde ayrıca teşekkürler. İyi çalışmalar.

© Telif Hakkı - htssigorta.com.tr
Open chat
Whatsapp İletişim Hattı
Powered by